www.szczakowianka.pl - serwis internetowy szczakowianki jaworzno

Nie jesteś zalogowanym użytkownikiem | ZAREJESTRUJ SIĘ
Witamy na Nieoficjalnym Serwisie Szczakowianki Jaworzno, w którym można znaleźć najświeższe informacje dotyczące Szczakowianki Jaworzno galerie zdjęć, relacje, zapowiedzi oraz wiele innych ciekawych rzeczy, które powinny zainteresować kibica "biało-czerwonych". Zapraszamy do lektury. z czym łączyć kreatyne dla lepszych efektow ciezkiworkout.pl/zma-jako-booster-testosteronu/

terminarz :

Bezbarwny remis ze Startem

Bezbarwny remis ze Startem

22.10.2011, 23:44 | Autor: Mariusz Tomera

W nie najlepszym humorze opuszczali Stadion Miejski przy ul. Krakowskiej 8 kibice którzy udali się w sobotnie popołudnie by oglądnąć kolejne ligowe spotkanie w wykonaniu "Biało-Czerwonych". Wszystko to za sprawą słabej gry i tylko jednego punktu, jaki udało się wywalczyć jaworznianom w starciu z przedostatnią drużyną III ligi opolsko-śląskiej.

Początek spotkania był nieco ospały i nie obfitował w sytuacje podbramkowe. Dopiero w 17 minucie Marcin Kondzielnik sprytnym strzałem chciał przelobować wysuniętego bramkarza gości, jednak golkiper Startu pokazał klasę i zdołał końcami palców wybić piłkę na rzut rożny. Dwie minuty później przed szansą stanął Michał Biskup, który dostał doskonałe podanie od Grzegorza Kmiecika na dwunasty metr, lecz pomocnik Szczakowianki uderzył bardzo niecelnie. W 27 minucie Start Namysłów miał doskonałą sytuacje do objęcia prowadzenia. Piłka po rzucie rożnym trafiła na około szósty metr gdzie do piłki doszedł jeden z zawodników z Namysłowa, jednak fatalnie spudłował. W 43 minucie Michał Zioło próbował zaskoczyć bramkarza gości strzałem z rzutu wolnego jednak bramkarz był czujny i bez problemów złapał piłkę.

W drugiej połowie gra się ożywiła w obu szeregach. W 50 minucie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłka trafia na głowę jednego z naszych zawodników, który minimalnie pudłuje. W 55 minucie Andrzej Sermak przeprowadził pierwszą zmianę w tym spotkaniu. Za Michała Zioło wszedł Piotr Sierczyński. Warto odnotować, że przed wejściem na boisko Piotr Sierczyński obejrzał żółtą kartkę za nieregulaminowe wejście na boisko bez udziału sędziego. W 57 minucie aktywny Marcin Kondzielnik w dogodnej sytuacji ze środka pola karnego minimalnie chybia. W 59 minucie sędzia główny z Opola pokazał Piotrowi Sierczyńskiemu czerwoną kartkę po tym jak po strzale nasz zawodnik upadł na ziemie, uznając że Piotr Sierczyński próbował wymusić rzut karny. W 63 minucie goście objęli prowadzenie za sprawą Rafała Samborskiego, który puścił potężną bombę w lewy róg bramki Sławomira Jeziorka, nie dając szans na skuteczną interwencje. Trzy minuty później Grzegorz Kmiecik mógł doprowadzić do wyrównania lecz piłka po jego strzale poszybowała ponad bramkę. W 71 minucie Start powinien prowadzić 0:2. Piłka po dośrodkowaniu odbija się od poprzeczki po czym spada pod nogi zawodnika gości, który miał przed sobą pustą bramkę jednak nie trafił w piłkę. Jak mówi stare piłkarskie przysłowie – nie wykorzystane sytuacje lubią się mścić i tak też było w tym przypadku. 77 minuta gry i Marcin Kondzielnik decyduje się na mocny strzał z dystansu, po którym piłka trafia w dolny prawy róg bramki, doprowadzając do remisu.

Szczakowianka utrzymała swoją czwartą lokatę i w dalszym ciągu traci sześć punktów do liderującego Rozwoju Katowice, który dzisiejszego dnia zremisował z LZS Leśnicą. Za tydzień już kolejne spotkanie tym razem z trzecią w tabeli Polonią Łaziska Górne.

Szczakowianka Jaworzno – Start Namysłów 1:1 (0:0)
77' Kondzielnik – 63' Samborski

Szczakowianka Jaworzno: Jeziorek – Bizoń, Stankiewicz, Dębowski, Małkowski – Zioło (55. Sierczyński), Dylowicz (68. Kantek), Biskup, Jędrzejczyk – Kondzielnik (79. Chojnowski), Kmiecik
Start Namysłów: Stasiowski - Zalwert, Kozan, Janik, Maryniak - Bonar (94. Biliński), Wilczyński, Szpak, Samborski (81. Błach), P.Pabiniak - Ciąglewicz (89. Biczysko)

Żółte kartki: Chojnowski, 2x Sierczyński – Szpak, Zalwert, Stasiowski, Janik, Błach, Maryniak, Bonar
Czerwone kartki: SierczyńskiŹródło: Własne

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: ksysiu74 Wysłano: 23 października 2011; 16:54

jak juz to kondzielnik uderzył w prawy górny a nie dolny róg bramki.

Autor: CZED48 Wysłano: 23 października 2011; 13:22

BANDA PAJACÓW!!!

1

Sensacja na Krakowskiej! Lider n…

Chyba nawet najbardziej optymistyczni kibice nie spodziewali się takiego obrotu spraw. Niepokonany do tej pory l…

Wypowiedzi po sobotnim meczu

Mirosław Smyła (trener Rozwoju Katowice): Przede wszystkim gratuluję Szczakowiance zwycięstwa. Gratuluję jej det…

Lider skarcony. Szczakowianka 4:…

Licznie zgromadzeni w sobotnie popołudnie kibice na Stadionie Miejskim przy ul. Krakowskiej 8 w Jaworznie, nie m…

O sześć punktów z Rozwojem Katow…

Już w sobotę, na Stadionie Miejskim w Jaworznie przy ul. Krakowskiej 8 czeka nas arcyciekawie zapowiadające się…

Twierdza Łaziska nadal nie zdoby…

13. kolejka III ligi opolsko-śląskiej nie byla udana dla podopiecznych Andrzeja Sermaka. Zawodnicy Szczakowianki…

Szczakowianka otworzy klubowy bu…

Po ostatnim remisie ze Startem Namysłów, podopieczni Andrzeja Sermaka czeka trudny wyjazd do Łazisk Górnych gdzi…

Wszelkie prawa zastrzeżone dla pomozmyrazem.org.pl (C) 2009.
Projekt: Krzysztof Cwalina | Realizacja: Mateusz Kamiński | System: WxSport