www.szczakowianka.pl - serwis internetowy szczakowianki jaworzno

Nie jesteś zalogowanym użytkownikiem | ZAREJESTRUJ SIĘ
Witamy na Nieoficjalnym Serwisie Szczakowianki Jaworzno, w którym można znaleźć najświeższe informacje dotyczące Szczakowianki Jaworzno galerie zdjęć, relacje, zapowiedzi oraz wiele innych ciekawych rzeczy, które powinny zainteresować kibica "biało-czerwonych". Zapraszamy do lektury. finessowo.pl/trening-na-rzezbe-zalety/

terminarz :

Szczakowianka otworzy klubowy budynek

Po ostatnim remisie ze Startem Namysłów, podopieczni Andrzeja Sermaka czeka trudny wyjazd do Łazisk Górnych gdzie zmierzą się z trzecią drużyną III ligi opolsko-śląskiej – Polonią Łaziska Górne. Początek spotkania na PolArenie w Łaziskach Górnych o godzinie 15:00!

Drużyna prowadzona przez byłego zawodnika Szczakowianki w sezonie 2005/.2006 – Piotra Mrozka po dwunastu kolejkach zajmuje w ligowej tabeli, wysokie trzecie miejsce z dorobkiem 25 punktów oraz bilansem bramkowym 25-12. Tak dobry bilans to efekt siedmiu zwycięstw, czterech remisów i jednej porażki. Drużyna Szczakowianki Jaworzno będzie miała dodatkowo trudne zadanie, bowiem drużyna z Łazisk nie przegrała w tym sezonie jeszcze ani jednego spotkania na własnym obiekcie, a punkt z tego terenu udało się wywieźć tylko liderowi III ligowych rozgrywek – Rozwojowi Katowice, który zremisował z Polonią 1:1. Zawodnicy Szczakowianki w sobotnie popołudnie szczególną uwagę będą musieli skupić na 32-letnim napastniku, Sebastianie Hendelu który w dotychczas rozegranych dwunastu kolejkach strzelił pięć bramek. Wynik to co prawda jak na napastnika nie oszałamiający, jednak Sebastian to jednak z głównych postaci Polonii i trenera Piotra Mrozka.

Ten dzień w Łaziskach Górnych to jednak nie tylko spotkanie z doświadczoną drużyną jaką jest Szczakowianka, o czym możemy przeczytać na łamach oficjalnego serwisu naszego rywala. To także duże wydarzenie i święto z okazji otwarcie nowego obiektu klubowego. Niezmiernie nam miło, że to właśnie przy okazji meczu z naszą drużyną zdecydowano się na przecięcie symbolicznej wstęgi, która zainauguruje nowy budynek klubowy Polonii.

Z obowiązku dziennikarskiego, przypominamy jeszcze raz że początek tego arcyciekawie zapowiadającego się spotkania o godzinie 15:00, a miejscem pojedynku będzie PolArena mieszcząca się przy ul. Staszica 31b w Łaziskach Górnych.Źródło: Własne

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

1

Sensacja na Krakowskiej! Lider n…

Chyba nawet najbardziej optymistyczni kibice nie spodziewali się takiego obrotu spraw. Niepokonany do tej pory l…

Wypowiedzi po sobotnim meczu

Mirosław Smyła (trener Rozwoju Katowice): Przede wszystkim gratuluję Szczakowiance zwycięstwa. Gratuluję jej det…

Lider skarcony. Szczakowianka 4:…

Licznie zgromadzeni w sobotnie popołudnie kibice na Stadionie Miejskim przy ul. Krakowskiej 8 w Jaworznie, nie m…

O sześć punktów z Rozwojem Katow…

Już w sobotę, na Stadionie Miejskim w Jaworznie przy ul. Krakowskiej 8 czeka nas arcyciekawie zapowiadające się…

Twierdza Łaziska nadal nie zdoby…

13. kolejka III ligi opolsko-śląskiej nie byla udana dla podopiecznych Andrzeja Sermaka. Zawodnicy Szczakowianki…

Szczakowianka otworzy klubowy bu…

Po ostatnim remisie ze Startem Namysłów, podopieczni Andrzeja Sermaka czeka trudny wyjazd do Łazisk Górnych gdzi…

Wszelkie prawa zastrzeżone dla pomozmyrazem.org.pl (C) 2009.
Projekt: Krzysztof Cwalina | Realizacja: Mateusz Kamiński | System: WxSport